Номінація: Дует, тріо
Молодша категорія
1 місце
Дует скрипалів: Войток К.- Ільїна Є. Київської ДШМ №2 ім. М. Вериківського
3 місце
Дует скрипалів: Бура І.- Єніна О. Української ДШМ
Диплом «Надія»
Дует скрипалів: Власенко Д.- Цивка К. Української ДШМ
Старша категорія
1 місце
Тріо: Кіхно А.- Палій Д.- Воробей А. Київської ДШМ ім. С. Турчака
2 місце
Тріо скрипалів «Дивоцвіт» Макарівської дитячої школи мистецтв
3 місце
Дует скрипалів: Дорошенко В.- Губа Н. Української ДШМ
Заохочувальний диплом
Дует «Веселка» Вільшанської дитячої школи мистецтв
Змішана категорія
2 місце
Дует: Задворний А.- Агапова Д. Київської ДМШ №4 ім. Д. Шостаковича
Номінація: Ансамбль
Молодша категорія
Гран-Прі
Ансамбль скрипалів молодших класів Київської ДШМ №8
2 місце
Ансамбль скрипалів молодших класів Школи мистецтв №4 м. Біла Церква
3 місце
Зведений ансамбль скрипалів молодших класів Української ДШМ
Заохочувальний диплом
Ансамбль скрипалів «Грайлик» Київської дитячої музичної школи №12
Старша категорія
1 місце
Ансамбль «КПД» Білгород-Дністровської ДМШ ім. Л.Н. Гінзбург
Ансамбль скрипалів старших класів Вінницької дитячої музичної школи №1
2 місце
Ансамбль «Violini» Одеської дитячої музичної школи №11
Ансамбль скрипалів Макарівської дитячої школи мистецтв
3 місце
Ансамбль скрипалів «Тутті» Київської дитячої музичної школи №12
Змішана категорія
1 місце
Ансамбль скрипалів Луцької музичної школи №3
Ансамбль скрипалів «Cantabile» Коростишівської дитячої музичної школи
2 місце
Ансамбль скрипалів «Камертон» Костянтинівської школи мистецтв
Ансамбль скрипалів «Концертіно» ДМШ №4 м. Суми
3 місце
Ансамбль «Гарний настрій» Херсонської дитячої музичної школи №4
Ансамбль «Фантазія» Сумської дитячої музичної школи №3
Ансамбль «Гонджелер» Риковської школи естетичного виховання
Зведений ансамбль скрипалів Київської дитячої музичної школи №12
Заохочувальний диплом
Ансамбль «Чарівна скрипка» Миронівської школи мистецтв
Номінація: Камерний оркестр
Змішана категорія
2 місце
Камерний оркестр Олександрійської дитячої музичної школи