ESTA Україна

«Мости між дослідженнями та практикою» — Міжнародна конференція ESTA

Португальська ланка ESTA з радістю приймає 48-му Міжнародну конференцію ESTA з 30 жовтня по 8 листопада 2020 року, що відбуватиметься онлайн.

Тема конференції — «Мости між дослідженнями та практикою» — тісно пов’язана з нещодавніми змінами в португальській музичній освіті. Впровадження нової політики дозволило створити нові школи та курси для постійно зростаючої кількості учнів. У той же час університети запровадили декілька магістерських та докторських програм, які дають можливість зацікавленим викладачам розвивати педагогічні та дидактичні навички.

Планується, що учасники долучатимуться до сесій конференції з дому у форматі зум-конференції, відтак зможуть брати участь як активні слухачі, ставити питання, ділитися своїм досвідом і збагачуватися досвідом колег. Сесії будуть схожими на вебінар, нараду чи поєднання обох форматів. Наприклад, лекція може транслюватися як вебінар, а наприкінці буде відкрито кімнату, щоб учасники могли поставити запитання ведучим. Також заплановано практичні заняття, майстер-класи та інші цікавинки.

Для кращого розуміння, чого очікувати, організатори 48-ї Міжнародної конференції ESTA пропонують відвідати їхній YouTube-канал:
https://www.youtube.com/c/ESTAPortugal,
на якому можна переглянути і записи онлайн-нарад, котрі відбувалися під час карантинних обмежень, пов’язаних із Covid-19.

Для отримання додаткової інформації та реєстрації для участі в конференції перейдіть на веб-сторінку:
www.esta-2020.estaportugal.pt.

Напишіть відгук