ESTA Україна

Фестиваль «III Saison of Michael Stricharz Foundation Dall‘Arco in Ukraine 2020»

На початку вересня 2020 року Україна прийматиме третій фестиваль німецького Фонду Міхаеля Стріхаржа – «III Saison of Michael Stricharz Foundation Dall‘Arco in Ukraine 2020», присвячений юним музикантам.

Міхаель Стріхарж, професор класу скрипки Академії Музики в Гамбургу

Під час фестивалю відбудеться урочиста Академія, присвячена врученню міжнародної премії «Жезл Людвіга ван Бетховена» — високої мистецької нагороди Фонду Міхаеля Стріхаржа.

Також у програмі фестивалю — майстер-клас професора Міхаеля Стріхаржа для скрипалів і фінали-концерти конкурсів Фонду Міхаеля Стріхаржа: XIX конкурсу для молодих виконавців «Перший Гонорар» (для піаністів  і скрипалів віком до 18 років) та V конкурсу для молодих оперних співаків (віком до 32 років) — премія «Аполлон Бранденбурзький».

Для допуску до фіналів конкурсів буде проведено відбірковий конкурсний тур. Бажаючі повинні переслати президенту Фонду Міхаеля Стріхаржа до 30 квітня 2020 року відеозаписи їх недавніх виконань на електронну пошту: michaelstricharz@googlemail.com.

Детальні конкурсні умови та вимоги

Для участі у відбірковому дистанційному турі конкурсів скрипалі надсилають відеонаграння у супроводі фортепіано, піаністи — дві різнохарактерні п’єси, співаки — два різнохарактерні твори
у супроводі фортепіано.
У фіналі конкурсу піаністів і скрипалів виконуються твори (твір) за вибором конкурсантів
тривалістю 10–15 хвилин.
У фіналі конкурсу оперних співаків виконуються дві контрастні арії з класичних опер
і один романс (пісня).

Вартість конкурсного внеску для фіналістів конкурсів становить 600 грн з кожного учасника і сплачується перед фіналами, при прибутті учасників на конкурс.

2 thoughts on “Фестиваль «III Saison of Michael Stricharz Foundation Dall‘Arco in Ukraine 2020»

  1. Тетяна

    Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи можна буде потрапити на майстер-клас Міхаеля Стріхарджа? Це підтверджується сертифікатом про участь?

  2. Наталья Коптенкова

    Ми просто розміщуємо інформацію про захід на сайті. Всі питання краще задавати організаторам

Напишіть відгук