ESTA Україна

Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячих ансамблів та оркестрів струнно-смичкових інструментів “Зіграємо разом: Захід України» (Ужгород, 21 травня 2016 р.)

21 травня 2016 року в Ужгороді відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячих ансамблів та оркестрів струнно-смичкових інструментів “Зіграємо разом: Захід України»

 

Організатор фестивалю-конкурсу: Громадська організація “ESTA-Україна”- українська ланка Європейської асоціації педагогів – струнників

Мета фестивалю-конкурсу: Пропаганда скрипкового та віолончельного мистецтва, підвищення інтересу до струнно – смичкових інструментів. Виявлення та підтримка творчо обдарованих дітей.
Активізація творчої діяльності викладачів, обмін творчими досягненнями й досвідом з питань музичної педагогіки та виконавства.

Учасники фестивалю-конкурсу: Для участі у конкурсі запрошуються колективи початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів: дитячих музичних шкіл та шкіл мистецтв.

Номінації: – дует, тріо;

– ансамбль (від 4 учасників);

– камерний оркестр (від 10 учасників).
Вікові категорії: молодша  –  до 11 років;
старша   –  12- 16 років;
змішана категорія

Вік учасників визначається на день початку конкурсу. Концертмейстером ансамблю може бути викладач. У складі ансамблю від шести і більше учнів можлива участь одного викладача.

Репертуарні вимоги: 2 різнохарактерні твори, один з яких- твір українського композитора або обробка української народної пісні (за бажанням). Хронометраж- до 10 хвилин. Також обов’язкова участь колективів у спільному виконанні п’єси у заключній частині фестивалю-конкурсу «Ода до радості» Л.Бетховена (ноти дадаються).

Фестиваль-конкурс буде проводитись у два тури.

Перший тур: за відеозаписом ( до 15 квітня 2016 року надіслати відеозапис або посилання на запис виконання 1-го або 2-х творів з конкурсної програми колективом) на електронну пошту  gojberg@mail.ru

Другий тур: участь у фестивалі-конкурсі 21 травня 2016 року у приміщенні Ужгородської ДМШ №1 ім. П.І. Чайковського за адресою: м. Ужгород, вул. Волошина, 11.

Заповнена заявка (див. нижче) на участь у фестивалі – конкурсі надсилається разом з відеозаписом та фотографією колективу для буклета до 15 квітня 2016 року на електронну пошту gojberg@mail.ru.

Заявка має бути завірена підписом керівника та печаткою навчального закладу, де навчається учасник конкурсу.

Заявки, які оформленні не повністю та надіслані із запізненням, не розглядаються.

Рішення про участь у ІІ турі приймається протягом 3 днів організаторами фестиваля-конкурса.

Журі  фестивалю-конкурсу. Оцінку учасників конкурсних прослуховувань та визначення переможців здійснює журі, до складу якого входять провідні майстри скрипкового та віолончельного мистецтва.

Оцінка виступів учасників конкурсу проводиться за 12-бальною системою.

Рішення журі є остаточним і оскарженню не підлягає.

Критерії оцінювання учасників  відповідають високим професійним стандартам  виконавської майстерності. Це:

1.Технічний рівень виконання творів.

2.Емоційність виконання.

3.Інтерпретація твору.

4.Сценічна культура учасника.

Нагородження переможців

  1. За підсумками конкурсних прослуховувань в кожній віковій категорії переможці одержують Дипломи лауреата, Дипломи дипломанта, спеціальні дипломи .
  2. Керівники та концертмейстери кращих колективів нагороджуються Дипломами.
  3. За краще виконання окремих творів конкурсної програми присуджуються Дипломи.

Усі учасники фестивалю отримають дипломи про участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі від ГО “ESTA- Украіна”

Умови перебування на фестивалі-конкурсі.

Учасники конкурсу прибувають у супроводі викладачів та концертмейстерів, які відповідають за життя та здоров’я дітей.

Учасники конкурсу та супроводжуючі їх особи забезпечуються місцями для проживання в готелях та гуртожитках міста.

Проїзд, проживання та харчування учасників конкурсу та супроводжуючих їх осіб – за власний рахунок або за рахунок установи, що їх відряджає.

Благодійні внески за участь у фестивалі-конкурсі складають: колективи до 5 учасників – 70,00 грн. з кожного учасника, 5 учасників і більше – 50 грн. з кожного учасника колективу (вносяться після отримання рішення про участь колективу у другому турі).
Представник оргкомітету Всеукраїнського фестивалю-конкурсу “Зіграємо разом”:

координатор Західного регіону ГО «ESTA-Україна» Ольга Володимирівна Гойберг

( 067-984-60-86; 066-157-37-21; gojberg@mail.ru)

 ЗАЯВКА

 НОТИ

ПОЛОЖЕННЯ