ESTA Україна

Збірник статей “Мистецька педагогіка. Традиції і сучасність. Теорія і практика”

Шановні викладачі мистецьких шкіл!

До вашої уваги представляємо збірник статей “Мистецька педагогіка. Традиції і сучасність. Теорія і практика”.

Збірник містить матеріали II Всеукраїнської науково-практичної конференції викладачiв мистецьких шкiл та ВНЗ I-IV рiвня акредитації «Мистецька педагогiка: традиції i сучаснiсть, теорiя та практика», яка  проводилась  31 жовтня – 3 листопада 2018 року у м.Марiуполi, на базi КЗ «Марiупольська школа мистецтв».

Огранiзатор конференцiї –  ГО «ESTA-Україна», за пiдтримки управлiння культури i туризму Донецької ОДА, Донецького обласного навчально-методичного центр культури, Департаменту культурно-громадського розвитку Марiупольської мiської ради, Донецького обкому профспiлки Працiвникiв культури України.

До збірника увійшли тези доповідей та статтi з актуальних проблем мистецької педагогiки в Україні: питання сучасностi та перcпективи розвитку мистецької  педагогiки; інноваційні технології у практиці сучасної мистецької освіти; традиційнi методики; творча та педагогiчна дiяльнiсть видатних дiячiв культури України.

Видання розраховане на викладачів мистецьких шкiл, студентів, аспірантів гуманітарних навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться проблемами мистецької педагогiки та культури.

Автори статей несуть вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть викладеного матерiалу, за належнiсть даного матерiалу їм особисто, за вiрне цитування джерел та посилання на них. Думки авторiв cтатей можуть не збiгатись з позицiєю редколегiї.

Завантажити збірник

Напишіть відгук