ESTA Україна

Програма концерту переможців Міжнародного інтернет-конкурсу дитячої струнно-смичкової музики “Чарівні смички”

02 листопада 2019 р. на Всеукраїнському семінарі “Осіння школа педагогічної майстерності викладача-струнника” відбудеться Концерт переможців Міжнародного інтернет-конкурсу дитячої струнно-смичкової музики “Чарівні смички”

Програма концерту

1. Зразковий ансамбль скрипалів “Натхнення”
Школи мистецтв №1 м.Краматрськ Донецької обл.,
керівник – Фурманова Наталія Вікторівна,
концертмейстер – Гаркун Ірина Анатоліївна.
А. Дробязгіна “Луна – парк”

2. Барабась Віра
учениця Київської ДМШ №3 ім. В.С.Косенка ,
викладач – Новікова Надія Миколаївна,
концертмейстер – Володіна Олена Олексіївна.
Й.С.Бах “Аріозо”

3. Сітшаєва Зарема
учениця Київської ДМШ №14 ім. Д.Кабалевського,
викладач – Юрченко Олена Олександрівна,
концертмейстер – Нестерчук Олена Олександрівна.
А.Вівальді Концерт a-moll I ч.

4. Шердюкова Оксана
учениця Хмельницької ДМШ №3,
викладач – Ярова Наталія Борисівна,
концертмейстер- Кузмінська Еріка Богданівна.
П. Терпелюк “Безперервний рух”

5. Марущак Катерина
учениця Тернопільської ДМШ №1 ім. В. Барвінського,
викладч – Плахцінська Наталя Володимирівна,
концертмейстер – Марущак Наталя Іванівна.
Олександр Саратський “Буп”

6. Ансамбль скрипалів молодших класів “Скерцино”
Тернопільської ДМШ №1 ім. В. Барвінського,
керівник – Черняк Тетяна Миколаївна,
концертмейстер – Німащук Анастасія Василівна.
А. Дідоренко “Сільський танець”

7. Нєнова Олександра
учениця Дитячої музичноіі школи №7 м. Одеси,
викладач – Григор’єва Оксана Миколаївна,
концертмейстер – Стебловська Аліна Олександрівна.
Д. Поппер “Старовинна французька пісня”

8. Зульфікар Софія
учениця Хмельницької ДМШ №3,
викладач – Пасєка Віра Геннадіївна,
концертмейстер – Полатайко Лариса Петрівна.
Ф. Зейтц Концерт №3, І ч.

9. Пастух Юлія
учениця Тернопільської ДМШ №1 ім. В. Барвінського,
викладч – Плахцінська Наталя Володимирівна,
концертмейстер – Марущак Наталя Іванівна.
Борис Дубосарський “Батута”

10. Брагіна Марія
учениця Хмельницької ДМШ №3,
викладач – Ярова Наталія Борисівна,
концертмейстер- Кузмінська Еріка Богданівна.
К.Бом “Інтродукція та полонез”

11. Подольська Ольга
студентка 1 курсу Одеського колледжу мистецтв ім. К.Ф. Данькевича,
викладач – Григор’єва Оксана Миколаївна,
концертмейстер – Стебловська Аліна Олександрівна.
О.Брандуков “Ноктюрн”

12. Кондратенко Дар’я
учениця ОССМШІ ім. проф. П. С. Столярського,
викладач – Калякіна Лариса Дмитрівна,
концертмейстер – Курін Ганна Миколаївна.
Г. Венявський “Скерцо-тарантелла”

13. Ансамбль старших класів “Нота”
Тернопільської ДМШ №1 ім. В. Барвінського,
керівник – Коріньовська Євгенія Омелянівна,
концертмейстер – Жукова Олена Сергіївна.
Олександр Литвинов “Безперервний рух”

14. Ансамбль скрипалів “Vivo”
Київської ДМШ №3 ім. В.С.Косенка,
керівник – Павлова Вікторія Віталіївна.
концертмейстер – Шишкан Тетяна Іванівна.
Поль Моріа “Менует”

Напишіть відгук