ESTA Україна

Розклад та список учасників майстер-класу Зої Невгодовської (02-03 листопада 2019 р.)

На Всеукраїнському семінарі “Осіння школа педагогічної майстерності викладача-струнника” 02-03 листопада 2019 р. відбудуться майстер-класи з учнями професора Вищої школи музики «Hanns Eisler» (Берлін, Німеччина) Зої Невгодовської.

Зоя Невгодовська – переможець Міжнародного конкурсу скрипалів імені Андреа Постаччіні (Італія, 2000), лауреат міжнародних конкурсів в Італії, Німеччині, Україні.
Після закінчення Київської середньої спеціальної музичної школи імені Лисенка (клас Я. Рівняк) продовжила навчання в Київській Національній музичній академії в класі професора Б. Которовича. З 2001 р. живе в Берліні, де закінчила аспірантуру Вищої школи музики «Hanns Eisler». Була нагороджена спеціальною стипендією Берліна.
Педагогічну діяльність Зоя Невгодовська почала в якості асистента в класі професора Міхаеля Фоглера, а з 2005 року є професором Вищої школи музики «Hanns Eisler».

02.11.2019 р.

Велика зала Київської ДШМ №5 ім. Л. Ревуцького

15.30-16.00
1. Сітшаєва Зарема
викладач Юрченко Олена Олександрівна
концертмейстер Карпенко Олена Андріївна

16.00-16.30
2. Марущак Катерина
викладач Плахцінська Наталя Володимирівна
концертмейстер Марущак Наталя Іванівна

16.30-17.00
3. Зульфікар Софія
викладач Пасєка Віра Геннадіївна
концертмейстер Полатайко Лариса Петрівна

17.00-17.30
4. Пастух Юлія
викладач Плахцінська Наталя Володимирівна
концертмейстер Марущак Наталя Іванівна

18.00-18.30
5. Брагіна Марія
викладач Ярова Наталія Борисівна
концертмейстер Кузмінська Еріка Богданівна

18.30-19.00
6. Кондратенко Дар’я
викладач Калякіна Лариса Дмитрівна
концертмейстер Курін Ганна Миколаївна

03.11.2019 р.

Велика зала Київської ДШМ №5 ім. Л. Ревуцького

12.00-12.30
1. Бундзяк Яна
викладач Бундзяк Ольга Василівна
Й.С. Бах «Менует №3» G dur

12.30-13.00
2. Красюк Ілля
викладач Платонова Лілія Захарівна
концертмейстер Авдюшкіна Тетяна Іванівна
А. Вівальді Концерт ля-мінор, ІІІ ч.

13.00-13.30
3. Лук’янчик Єгор
викладач Огризько Інеса Володимирівна
концертмейстер Матвієнко Олена Валентинівна
Г. Венявський «Легенда»

13.30-14.00
4. Небесна Ярина
викладач Грабовська Мар’яна Ярославівна
концертмейстер Дивін Микола В’ячеславович
Ж. Акколаі Концерт ля-мінор

15.00-15.30
5. Журавська Наталія
викладач Радченко Марія Ростиславівна
концертмейстер Гриців Ольга Михайлівна
Й.С. Бах Концерт ля-мінор, І ч.

15.30-16.00
6. Рогульчик Анна-Марія
викладач Барицька Оксана Мирославівна
концертмейстер Шишкіна Августа Костянтинівна
Л. Шпор Концерт № 2, І ч.

16.00-16.30
7. Завалко Софія
викладач Коляда Наталія Олегівна
концертмейстер Яковенко Арсен Ваагнович
А. В’єтан «Тарантелла»

16.30-17.00
8. Мартиненко Єлізавета
викладач Завалко Катерина Володимирівна
концертмейстер Груздєва Дар’я Олександрівна
Т. Віталі «Чакона»

17.00-17.30
9. Вінніченко Андрій
викладач Рукомойнікова Олена Борисівна
концертмейстер Рукомойніков Валентин Олександрович
Г. Телеман «Фантазія №1. Largo»
О. Новачек «Вічний рух».

Tagged on:

Напишіть відгук