ESTA Україна

«ARTS FOR HEARTS2020» ПЕДАГОГІЧНИЙ МАРАФОН З РОЗВИТКУ ІНКЛЮЗИВНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ

28 серпня о 14:55 на ФБ сторінці «Дитяча школа мистецтв 5 Дунаєвського м. Харків» почнеться онлайн-трансляція першої інформаційної зустрічі Міжнародного педагогічного марафону з розвитку інклюзивної мистецької освіти — «ARTS FOR HEARTS 2020».

Міжнародний педагогічний марафон «ART FOR HEARTS 2020» — проєкт-переможець програми «Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти» Українського культурного фонду Міністерства культури та інформаційної політики України. Мета проєкту — продовження соціальних змін у сприйнятті людей з інвалідністю, розповсюдження кращих практик навчання учнів з особливими освітніми потребами. Платформа також планує надавати свої пропозиції до різних нормативно-правових актів з питань інклюзивної мистецької освіти, що розробляються профільними міністерствами.

Захід буде проходити на онлайн-платформі «Zoom» цієї осені і складатиметься з трьох етапів по три дні кожен:

І частина — 02, 03, 04 вересня 2020 р. (10:00–16:00)
ІІ частина — 16, 17, 18 вересня 2020 р. (10:00–16:00)
ІІІ частина — 30 вересня, 01,02 жовтня 2020 р. (10:00–16:00)

Під час реалізації проєкту в якості доповідачів будуть запрошені представники органів управління, діячі мистецтва, громадськості, викладачі, психологи, працівники інклюзивно-ресурсних центрів, провідні вітчизняні та іноземні фахівці в сфері інклюзивної мистецької освіти, керівники мистецьких шкіл. Усі глядачі під час проведення заходу зможуть ставити запитання спікерам у коментарях.

Запрошуємо до перегляду першої інформаційної зустрічі організаторів та партнерів, до участі у проєкті викладачів, що працюють з учнями з особливими освітніми потребами, батьків «особливих» дітей, а також усіх зацікавлених осіб в розвитку вітчизняної інклюзивної освіти. Свою присутність необхідно підтвердити під час реєстрації на кожен захід (9 реєстрацій за одним посиланням):

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_wUgUyGCxSKagVL9DzTwjdQ?fbclid=IwAR13xmzDfje1FFQJZOqb1kOnDdlETsC9SdCHE0zu_VUUZlRPo3iuy_52sTk.

Прохання уважно, без помилок та повністю заповнити заявку на участь.
Захід для слухачів безкоштовний, за кожну окрему участь у заході (у кожному дні роботи проєкту) передбачено сертифікати.

Контакти та посилання:
Сайт школи
Офіційна сторінка ДШМ №5 ім. І. О. Дунаєвського у Facebook: artshkola5kharkiv
Електронна пошта: arts.for.hearts.2020@gmail.com
Youtube канал

Організатори: Дитяча школа мистецтв №5 ім. І. О. Дунаєвського міста Харкова та Відділ культури по Слобідському району Департаменту культури Харківської міської ради.
Партнери проєкту: Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти, громадська організація «Всеукраїнська асоціація закладів мистецької освіти».
Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду Міністерства культури та інформаційної політики України.

Напишіть відгук