ESTA Україна

Онлайн-концерт переможців конкурсу «Чарівні смички» (2020)

22 жовтня о 17:00 відбудеться концерт переможців інтернет-конкурсу «Чарівні смички» (2020) в онлайн-форматі через відеоконференцію zoom. Відеозапис концерту буде доступний на сторінці «ESTA Україна» у Фейсбуці та на ютуб-каналі «ESTA Україна». Долучайтеся!

Програма

17:00 Посошко Микола, лауреат ІІ премії у номінації «Скрипка» (четвертушка)

Програма: Нестор Нижанківський «Коломийка»

Сєвєродонецька ДМШ №1

Викладач: Осікова Олена Володимирівна

Концертмейстер: Посошко Ганна Андріївна

 

17:06 Шершень Анна, лауреатка ІІ премії у номінації «Скрипка» (половинка)

Програма: Антоніо Вівальді Концерт «Літо» з циклу «Пори року», 1 ч.

Черкаська ДМШ №1 ім. М. В. Лисенка

Викладач: Міщенко Віра Михайлівна

Концертмейстер: Кравченко Лариса Василівна

 

17:14 Квартет скрипалів: Кузнєцова Катерина, Шепель Дарія, Гусєва Катерина та Чертополох Софія,

лауреати ІІ премії в номінації «Ансамблі малих форм»

Програма: К. Бом «Мазурка»

Черкаська ДМШ №1 ім. М. В. Лисенка

Викладач: Нагорна Ганна Миколаївна

Концертмейстер: Чернявська Інесса Вікторівна

 

17:20 Морозов Іуліан, лауреат ІІ премії в номінації «Скрипка» (четвертушка)

Програма: Моленхауер Фантазія Інфант Паганіні

Одеська ДМШ №4

Викладач: Деменко Юлія Миколаївна

Концертмейстер: Прахт Андрій Вячеславович

 

17:27 Нахалов Тигран, лауреат І премії в номінації «Віолончель» (половинка)

Програма: О. Гоноболін «Пісня вітру»

Одеська ДМШ №7

Викладач: Григорьєва Оксана Миколаївна

Концертмейстер: Артеменко Анастасія Володимирівна

 

17:33 Ансамбль скрипалів Київської ДМШ №20,

лауреати І премії в номінації «Ансамблі скрипалів і оркестри»

Програма: Хромушкін «Їхали ведмеді на велосипеді» у перекладенні О. Правдюк

Київська ДМШ №20

Викладач: Грабовська Мар’яна Ярославівна

Концертмейстер: Гребенюкова Наталя Володимирівна

 

17:38 Глієвий Любомир, лауреат І премії в номінації «Віолончель» (четвертушка)

Програма: Й. С. Бах Бурре

м. Буча

Викладач: Москаленко Валентин Володимирович

Концертмейстер: Глієва Мар’яна Богданівна

 

17:42 Шердюкова Оксана, лауреатка І премії в номінації «Скрипка» (четвертушка)

Програма: К. Бом «Інтродукція і Полонез»

Хмельницька ДМШ №3

Викладач: Ярова Наталія Борисівна

 

17:47 Дует у складі Оксани та Олександра Шердюкових, лауреати ІІ премії в номінації «Ансамблі малих форм»

Програма: І. Тамарін «Старовинний гобелен»

Хмельницька ДМШ №3

Викладач: Ярова Наталія Борисівна

 

17:50 Пліщ Ірина, лауреатка І премії в номінації «Віолончель» (ціла)

Програма: Давид Поппер «Тарантела»

Івано-Франківська ДМШ №1 ім. Миколи Лисенка,

Викладач: Банашек В. М.

Концертмейстер: Шиптур-Банашек О. М.

 

17:58 Левінська Ірина, лауреатка І премії в номінації «Скрипка» (ціла)

Програма: Пабло Сарасате «Андалузьський романс»

Калуська ДМШ

Викладач: Пробоїв Галина Степанівна

Концертмейстер: Бережницька Олена Мирославівна

 

18:06 Петрів Софія, лауреатка ІІ премії в номінації «Віолончель» (ціла)

Програма: Сквайєр «Тарантела»

Калуська ДМШ

Викладач: Петрів Марія Богданівна

Концертмейстер: Савків Тетяна Богданівна

 

18:14 Деркач Ліліана, лауреатка ІІ премії в номінації «Скрипка» (половинка)

Програма: Мазас Этюд №3 оп. 26

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego (м. Вроцлав, Польща)

Викладач: Aneta Szczygielska

 

18:19 Шеремета Даніела, лауреатка ІІ премії в номінації «Скрипка» (ціла)

Програма: Ф. Крейслер «Прекрасний розмарін»

Чернівецька МШ №2

Викладач: Барицька Оксана Мирославівна

Концертмейстер: Шишкіна Августа Костянтинівна

 

18:23 Шеремета Ангеліна, лауреатка І премії в номінації «Скрипка» (ціла)

Програма: Л. Колодуб «Ескіз в молдавському стилі»

Чернівецька МШ №2

Викладач: Барицька Оксана Мирославівна

Концертмейстер: Шишкіна Августа Костянтинівна

 

18:28 Шеремета Ангеліна та Шеремета Даніела,

лауреатки І премії в номінації «Ансамблі малих форм»

Програма: О. Гоноболін «Метаморфози»

Чернівецька МШ №2

Викладач: Барицька Оксана Мирославівна

Напишіть відгук