ESTA Україна

Всеукраїнський педагогічний онлайн-марафон «Відкритий урок — 2022» розпочинає приймання заявок

Запрошуємо викладачів-струнників зустрітися онлайн 06 лютого 2022 року — показати свої уроки, подивитися й послухати уроки колег, обговорити педагогічні знахідки / методи / напрацювання.

Онлайн-марафон «Відкритий урок» — це захід з підвищення кваліфікації викладачів (струнно-смичкові інструменти) закладів мистецької освіти (передбачено сертифікати двох типів:  для учасників, які проведуть відкритий урок (у разі залучення концертмейстера — також і для концертмейстера), та для всіх учасників (і слухачів, і тих, хто проводитиме урок) — номерні сертифікати про підвищення кваліфікації).

Формати участі викладачів для презентації своїх уроків під час марафону:

  • відеозапис уроку (15–20 хв), здійснений у 2021 р., завантажений на ютуб у режимі доступу «не для всіх», який транслюватиметься під час марафону;
  • включення в прямий ефір у день проведення заходу відповідно до погодженого з організаторами розкладу.

Для розподілу навантаження передбачено проводити не більше восьми уроків з обговоренням на день. Один урок з обговоренням триватиме орієнтовно 30 хв, з яких 15–20 хв — власне урок і 10–15 хв — обговорення уроку з колегами, модераторами та експертами.

Детальніше про умови участі (і для тих, хто презентуватиме свій урок, і для слухачів) — у тексті «Положення про проведення Всеукраїнського педагогічного онлайн-марафону “Відкритий урок”».

Імена модераторів та запрошеного експерта будуть оголошені на сайті в період з 01 по 14 січня 2022 року.

Програма заходу буде оприлюднена 16 січня 2022 року.

Посилання на заявки

Заявка для учасників, які бажають продемонструвати фрагмент свого уроку, відкрита для заповнення з 28 листопада 2021 р. по 14 січня 2022 р.
https://forms.gle/eZXw5vUCYsJ8BHhh8

(Зверніть увагу: для участі потрібна письмова згода батьків (завантажити її можна за посиланням: Згода батьків), підписану згоду слід в електронному вигляді (фото, скан) слід надсілати організаторам на адресу: esta.ukraine@gmail.com, зазначивши в темі  листа «Участь у марафоні “Відкритий урок”, згода батьків» та прізвище викладача.)

Заявка для слухачів відкрита для заповнення з 28 листопада 2021 р. по 01 лютого 2022 р.

Напишіть відгук