ESTA Україна

Програма Всеукраїнської онлайн-конференції (22.04.2020)

22 квітня з 09:30 по 14:30 у рамках ІІ частини Всеукраїнської науково-практичної конференції «Новаторські ідеї в галузі струнно-смичкової педагогіки — 2020» в онлайн форматі відбудуться зустрічі із багатьма доповідачами.

Програма

09:30
Включення учасників. Вступне слово Президента ГО «ESTA-Україна» Наталії Коптєнкової.

10:00
Андрій Павлов, викладач Київського інституту музики ім. Р. М. Глієра. Виступ та обговорення на тему «Вступ у коледж: основні аспекти та важливі критерії».

10:30
Богдана Неділько, віолончелістка з Ужгороду, розкаже про своє навчання за кордоном та поділиться досвідом роботи з учнями.

11:20
Доповідь викладачки Київської ДМШ №10 Оксани Правдюк «Деякі аспекти аранжувань для дитячих ансамблів скрипалів».

11:35
Людмила Д’яченко, викладачка Сумської ДМШ №4, виступить з доповіддю «Скрипалі лівші».

11:50
Доповідь «Проблеми ліворукості у навчанні скрипалів-початківців». Доповідач — Анна Костенко, викладачка Полтавської ДМШ №2 ім. В. П. Шаповаленка.

12:30
Виступ Наталії Анастасьєвої, викладачки по класу віолончелі Маріупольської школи мистецтв та Маріупольського коледжу мистецтв, з доповіддю «Комплексний пiдхiд до вирiшення художнiх завдань у музичних творах для вiолончелi».

12:45
Доповідь «Використання фонограм у роботі з ансамблем скрипалів» викладачки Харківської ДМШ №7 ім. М. П. Мусоргського Наталії Жученко.

13:00
Доповідь «Завдання в роботі над динамікою, тембром і фразуванням на струнно-смичкових інструментах в дитячих музичних школах». Доповідач — викладачка Полтавської ДМШ №3 Світлана Мелешко.

13:15
Презентація збірки «Музика екрану на межі сторіч» викладачки Полтавської ДМШ №3 ім. Б. Гмирі Світлани Баршак.

13:30
Підсумки проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Новаторські ідеї в галузі струнно-смичкової педагогіки — 2020».
Обговорення планів ГО «ESTA-Україна». Анонси заходів, які плануються.

14:30
Закінчення Конференції.

Умови участі та організаційні моменти

Додаткова реєстрація на ІІ ч. Всеукраїнської онлайн-конференції (22.04.2020) триває до 20:00 20.04.2020.

Реєструватися вдруге тим, хто брав участь в онлайн-конференції 15 квітня, НЕ ТРЕБА.

Всім іншим, хто бажає приєднатися і взяти участь в Конференції 22 квітня, реєструватися ОБОВ’ЯЗКОВО.

Додаткова реєстрація — на пошту esta.ukraine@gmail.com (вказати прізвище, ім’я та по батькові). Сертифікат може бути тільки за другу частину. Але якщо слухач брав/брала участь у першій частині без попередньої реєстрації, то він/вона може отримати сертифікат за дві частини Конференції (зазначивши це у листі).

Благодійний внесок для участі в Конференції залишається 50 грн для членів ГО «ESTA-Україна» і 100 грн для інших слухачів.

Не сплачують внесок тільки ті, хто планував взяти участь у Конференції 29 березня, зареєструвався і сплатив внесок за березневу Конференцію (і, звісно, ті, хто вже переказав оргвнесок за участь в онлайн-конференції).

Напишіть відгук