ESTA Україна

Підсумки V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Зіграємо разом»

З радістю оголошуємо результати V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Зіграємо разом», який проходив цього року онлайн і був присвячений 25-річчю ГО «ESTA Україна».

Гран-прі конкурсу


Симфонічний оркестр КДМЛ ім. М. Лисенка

Київський державний музичний ліцей ім. М. В. Лисенка, м. Київ
Керiвник: Зуйко Ілля Михайлович
Солiсти: Небаба Анна, Балтрушайтітє Дана
Концертмейстер: Геращенкова Тетяна Володимирівна

Номінація «Ансамблі малих форм» (1–3 учасника)
І категорія 7-11 років

І місце
Дует скрипалiв: Бурда Сергій та Юліанія
Дитяча музична школа №9 ім. В. І. Сокальського, м. Харків
Керівник: Кравецька Наталія Юріївна
Концертмейстер: Греченко Костянтин Михайлович

Віолончельний дует: Шевельова Аміна — Лебедєв Олександр
Маріупольська музична школа №1, м. Маріуполь, Донецька обл.
Керiвник: Губенко Анна Девіївна
Концертмейстер: Нєговєлова Олена Рафаелівна

Тріо скрипалів «Anima»
ДМШ №10, м. Київ
Керiвник: Правдюк Оксана Олександрівна
Концертмейстер: Кугаєвська Олена Олегівна

ІІ місце
Ансамбль «Сестри Брадул»
МШ №11, м. Одеса
Керiвник: Хілінська Ольга Леонідівна
Концертмейстер: Соколова Ксенія Валеріївна

ІІІ місце
Ансамбль «Мелодія»
Таращанська дитяча музична школа, м. Тараща, Київська обл.
Керiвник: Недужа Маріанна Сергіївна
Концертмейстер: Сичова Лариса Масгутівна

ІI категорія 12-15 років

І місце і грамота журі за «Високий рівень ансамблевого виконавства»
Дует скрипалiв: Балан Софія та Римар Евеліна
Корюківська школа мистецтв ім. О. С. Корнієвського, м. Корюківка, Чернігівська обл.
Керiвник: Мельничук Олена Володимирівна
Концертмейстер: Корінь Вікторія Анатоліївна

І місце
Дует скрипалів «Art-violin»
Музична школа Авдіївської міської ради, м. Авдіївка, Донецька обл.
Керiвник: Посохова Тетяна Василівна
Концертмейстер: Соболь Ірина Анатоліївна

ІІ місце
Дует скрипалів: Жаркова Марія — Коренькова Єлизавета
Новокаховська дитяча музична школа, м. Нова Каховка, Херсонська обл.
Керiвник: Буравцова Лілія Геннадіївна
Концертмейстер: Слабошпицька Лідія Петрівна

ІІІ місце
Ансамбль віолончелістів «FunCello»
ШМ «Арт Віва» Дмитрівської ОТГ, Київська обл.
Керiвник: Шанковська Оксана Романівна
Концертмейстер: Курза Тетяна Валентинiвна

Номінація «Ансамблі малих форм» (вiд 4 учасників)
І категорія 7-11 років

І місце і грамота журі за «Високий рівень ансамблевого виконавства»
Ансамбль скрипалів ДМШ №20
Дитяча музична школа №20, м. Київ
Керiвник: Грабовська Мар’яна Ярославівна
Концертмейстер: Гребенюкова Наталя Володимирівна

І місце
Ансамбль віолончелістів
Дитяча школа мистецтв, м. Шостка, Сумська обл.
Керiвник: Скега Любов Миколаївна
Концертмейстер: ТарасенкоТетяна Іванівна

ІІ місце
Ансамбль скрипалів «Cantabile»
Коростишівська дитяча музична школа, м. Коростишів, Житомирська обл.
Керiвник: Кириченко Наталія Мілентіївна
Концертмейстер: Александріна Ірина Іванівна

ІІІ місце
Ансамбль скрипалів «Мажорики»
Лисичанська дитяча музична школа №2, м. Лисичанськ, Луганська обл.
Керiвник: Сергєєва Олена Володимирівна
Концертмейстер: Семидоцька Ольга Володимирівна

Ансамбль скрипалiв «Концертіно»
Маріупольська спеціалізована музична школа, м. Маріуполь, Донецька обл.
Керiвник: Гулак Катерина Валентинівна
Концертмейстер: Шолотов Олександр Юрійович

Ансамбль скрипалiв
Дитяча музична школа, м. Балаклія, Харківська обл.
Керiвник: Радченко Тетяна Сергіївна
Концертмейстер: Бурвікова Олена Миколаївна

Зразковий ансамбль «Віола»
Бiлгород-Днiстровська школа мистецтв ім. Л. Н. Гінсбург, м. Білгород-Дністровський, Одеська обл.
Керiвник: Михайліченко Ірина Василівна
Концертмейстер: Саакова Антоніна Германівна

ІІ категорія 12-15 рокiв

І місце і грамота журі за «Високий рівень ансамблевого виконавства»
Ансамбль віолончелістів «Спiвучi струни»
Дитяча школа мистецтв, м. Шостка, Сумська обл.
Керiвник: Скега Любов Миколаївна
Концертмейстер: Тарасенко Тетяна Іванівна

Ансамбль скрипалiв «Группетто»
Білгород-Дністровська школа мистецтв ім. Л. Н. Гінзбург, м. Білгород-Дністровський, Одеська обл.
Керiвник: Сухаренко Наталія Петрівна
Концертмейстер: Гогуленко Дмитро Анатолійович

І місце
Ансамбль вiолончелiстiв
XCCМШМ, м. Харкiв
Керiвник: Романова Вiра Михайлiвна
Концертмейстер: Дернова Анастасiя Валерiївна

ІІ місце
Ансамбль скрипалів «Домінанта»
Школа мистецтв «АРТ ВІВА» Дмитрівської сільської ради, Бучанський р-н, Київська обл.
Керiвник: Григорян Ганна Євгенівна
Концертмейстер: Бекназарова Світлана Геннадіївна

Струнний ансамбль «TESORO»
Запорізька дитяча школа мистецтв №4, м. Запоріжжя
Керiвник: Бєлоконєва Ольга Олександрівна
Концертмейстер: Галієва Олена Володимирівна

Ансамбль «Грайлик»
Дитяча музична школа №12, м. Київ
Керiвник: Генерозова Світлана Валеріївна
Концертмейстер: Скворцова Наталя Миколаївна

Ансамбль скрипалів
Музична школа ім. Лесі Українки, м. Житомир
Керiвники: Федорченко Ганна Карлівна, Філіпова Тетяна Євгеніївна
Концертмейстер: Казимирів Людмила Валентинівна

ІІІ місце
Ансамбль «Калейдоскоп»
Слов’янська районна школа мистецтв, Донецька обл.
Керiвники: Носак Наталія Вікторівна, Фальченко Галина Василівна
Концертмейстер: Федосенко Юлія Ігорівна

Ансамбль «Унісон»
Великобичківська ДМШ, смт Великий Бичків, Закарпатська обл.
Керiвник: Матковська Людмила Йосипівна
Концертмейстер: Кульчицька Вікторія Анатоліївна

Ансамбль вiолончелiстiв «Домiнанта»
Маріупольська музична школа №2, м. Маріуполь, Донецька обл.
Керiвник: Морєва Олена Володимирівна
Концертмейстер: Пономарьова Ганна Леонідівна

ІІІ категорія 16-19 років

І місце
Ансамбль скрипалів
Маріупольський фаховий коледж культури і мистецтв, м. Маріуполь, Донецька обл.
Керiвник: Дорогань Ольга Сергіївна
Концертмейстер: Махиня Олена Вікторівна

ІІІ місце
Ансамбль вiолончелiстiв
Маріупольський фаховий коледж культури і мистецтв, м. Маріуполь, Донецька обл.
Керiвник: Морєва Олена Володимирівна
Концертмейстер: Махиня Олена Вікторівна

ІV категорія 20-25 рокiв

ІІІ місце
Квартет вiолончелiстiв: Вікторія Тимошенко, Альберта Гоман, Ілля Шевченко, Софія Руденок
Дніпропетровська Академія музики, м. Днiпро
Керiвник: Яценко Валентина Всеволодівна
Концертмейстер: Білоконева Наталія Григорівна

Аматори

І місце
Ансамбль віолончелістів «Repriza»
Вечірня музична школа №1 ім. К. Г. Стеценка, м. Київ
Керiвники: Новікова Надія Миколаївна, Новікова Марія Володимирівна
Концертмейстер: Перелет Ірина Георгіївна

Номінація «Ансамблі від 10 учасників»
І категорія 7-11 рокiв

ІІІ місце
Ансамбль скрипалів «Мальви»
Волноваська школа мистецтв, м. Волноваха, Донецька обл.
Керiвник: Гончарова Людмила Миколаївна
Концертмейстер: Бізюкова Людмила Едгарівна

ІІ категорія 12-15 років

І місце і грамота журі за «Високий рівень ансамблевого виконавства»
Ансамбль скрипалів «Мелодія»
ДШМ ім. С. Турчака, м. Київ
Керiвники: Стрельник Тетяна Віталіївна, Хомутіна Олена Петрівна
Концертмейстер: Шимко Євгенія Олегівна

ІІ місце
Ансамбль скрипалів «VIVO»
Київська дитяча музична школа №3 ім. В. С. Косенка, м. Київ
Керiвник: Павлова Вікторія Віталіївна
Концертмейстер: Шишкан Тетяна Іванівна
Ілюстратор: Тихонова Софія

Ансамбль скрипалів «Натхнення»
СДМШ№1, м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.
Керiвник: Осікова Олена Володимирівна
Концертмейстер: Посошко Ганна Андріївна

ІІІ місце
Ансамбль скрипалів «АРКО»
Музична школа ім. Івана Карабиця, м. Торецьк, Донецька обл.
Керiвник: Потіпака Лариса Петрівна
Концертмейстери: Денисова Ірина Вікторівна, Півторипавло Юрій Вікторович

Ансамбль скрипалів
Тернопільська музична школа, м. Тернопіль
Керiвник: Шкафаровський Тарас Миронович
Концертмейстер: Саска Володимир Олегович

Номінація «Струнний квартет»
ІV категорія 20-25 рокiв

ІІ місце
Cтрунний квартет
Харківська державна академія культури, м. Харків
Керiвник: Єременко Ігор Віталійович

ІІІ місце
Струнний квартет
Дніпропетровська академія музики, м. Днiпро
Керiвник: Луценко Ольга Олексіївна

Струнний квартет
Дніпропетровська академія музики, м. Днiпро
Керiвник: Яценко Валентина Всеволодівна

Номінація «Камерний ансамбль»
І категорія 7-11 рокiв

І місце
Фортепiанне тріо «Allegro»:
Андрій Заходякін, Павло Ульянченко, Григорій Васильєв
Київський державний музичний ліцей ім. М. В. Лисенка, м. Київ
Керiвник: Райко Лариса Михайлівна

Камерний ансамбль: Рая Родіна, Катя Пишнюк
Київський державний музичний ліцей ім. М. В. Лисенка, м. Київ
Керiвник: Райко Лариса Михайлівна

ІІ категорія 12-15 років

І місце і грамоти журі за «Високопрофесійне виконання конкурсної програми»
та за «Високий рівень ансамблевого виконавства»
Фортепiанне тріо:
Почебут Маргарита, Почебут Єлизавета, Мартюк Маргарита
Київський державний музичний ліцей ім. М. В. Лисенка, м. Київ
Керiвник: Райко Лариса Михайлівна

ІІI категорія 16-19 рокiв

І місце і грамота журі за «Високий рівень ансамблевого виконавства»
Камерний ансамбль: Фещак Дарина, Балтрушайтітє Дана
Київський державний музичний ліцей ім. М. В. Лисенка, м. Київ
Викладач: Райко Лариса Михайлiвна

ІІ місце
Камерний ансамбль: Русаніна Уляна, Константінова Тетяна Григорівна (концертмейстер)
Марiупольський фаховий коледж культури i мистецтв, м. Маріуполь, Донецька обл.
Викладач: Глазкова Тетяна Віталіївна

ІІІ місце
Камерний ансамбль: Куркурiна Вiолетта, Глазкова Тетяна Вiталiївна (iлюстратор)
Марiупольський фаховий коледж культури i мистецтв, м. Маріуполь, Донецька обл.
Керiвник: Мiнько Марина Вiкторiвна

Камерний ансамбль: Литвинова Софiя, Архипова Ірина Олександрівна (iлюстратор)
Марiупольський фаховий коледж культури i мистецтв, м. Маріуполь, Донецька обл.
Керiвник: Мiнько Марина Вiкторiвна

ІV категорія 20-25 рокiв

І місце і грамота журі за «Високий рівень ансамблевого виконавства»
Фортепiанне тrio «Espressivo»:
Бершадська Олена, Куделіна Міла, Логвиновський Євген
Київська мунiципальна академiя музики iм. Р. М. Глiєра, м. Київ
Керiвник: Дашак Євген Леонідович

Фортепiанний квартет «Anima»:
Гришунін Костянтин, Ісаєва Катерина, Бєлов Ілля, Гудим Наталя
Дніпропетровська академія музики ім. М. Глінки, м. Дніпро
Керiвник: Пліскановська Варвара Сергіївна

ІІ місце
Фортепiанне тріо:
Тарасов Олександр, Грабовська Тетяна, Никорович Роман
НМАУ ім. П. I. Чайковського, м. Київ
Керiвник: Гришко Лариса Олексіївна

Камерний ансамбль: Козюра Валерій, Анна Смотраєва
Дніпропетровська академія музики ім. М. Глінки, м. Дніпро
Керiвник: Пліскановська Варвара Сергіївна

Номінація «Камерний оркестр»
ІI категорія 12-15 рокiв

І місце і грамота журі за «Високий рівень ансамблевого виконавства»
Зразковий камерний оркестр Броварської міської дитячої музичної школи
Броварська міська дитяча музична школа, м. Бровари, Київська обл.
Керiвник: Чорна Тетяна Петрівна.
Концертмейстер: Бойко Олег Іванович

III категорiя 16-19 років

І місце і грамота журі за «Високий рівень ансамблевого виконавства»
Камерний оркестр
Марiупольський фаховий коледж культури i мистецтв, м. Маріуполь, Донецька обл.
Керiвник: Бабич Володимир Кирилович
Концертмейстер: Махиня Олена Вікторівна
Iлюстратори: Ляшенко Наталiя Василівна, Дорогань Ольга Сергіївна, Морєва Олена Володимирівна, Семікова Тетяна Олексіївна

Дипломанти

Трiо «Адажіо»
Мангушська школа мистецтв, смт Мангуш, Донецька обл.
Керiвник: Дерябіна Юлія Олегівна.
Концертмейстер: Марінець Валерія Сергіївна

Дует скрипалів «Веселка»
Мистецька школа м. Селидове, Донецька обл.
Керiвник: Дубровська Людмила Іванівна
Концертмейстер: Качмар Наталія Олексіївна

Тріо скрипалів
Олеської ДМШ, смт. Олесько, Львівська обл.
Керiвник: Голодинська Оксана Ігорівна
Концертмейстер: Вернюк Марта Богданівна

Дует «Музикарики»
Запорізька музична дитяча школа №4, м. Запоріжжя
Керiвники: Шестакова Надія Василівна, Надтока Олена Вікторівна
Концертмейстер: Долгая Ірина Миколаївна

Ансамбль скрипалів Іспаської ШМ:
Веклич Михайло, Малиш Євгенія, Малиш Софія
Іспаська школа мистецтв, с. Іспас, Вижницький р-н, Чернівецька обл.
Керiвник: Іванюк Іванна Іванівна
Концертмейстер: Кузик Наталія Ярославівна

Дует «Con brio»: Вікторія Тимошенко, Поліна Андрєєва
Дніпропетровська академія музики, м. Днiпро
Керiвник: Яценко Валентина Всеволодівна
Концертмейстер: Білоконева Наталія Григорівна

Ансамбль скрипалiв «Квінта»
ДМШ №39, м. Київ
Керiвник: Грігорян Ганна Євгенівна
Концертмейстер: Симчук Катерина Володимирівна

Ансамбль скрипалів «Концертіно»
Дитяча музична школа №7 ім. М. П. Мусоргського, м. Харків
Керiвник: Жученко Наталя Іванівна
Концертмейстер: Ігнатенко Олена Олександрівна

Квінтет «Divisi»
Маневицька школа мистецтв, с. Маневичі, Волинська обл.
Керiвник: Бугайчук Наталя Миколаївна
Концертмейстер: Музичук Людмила Володимирівна

Ансамбль скрипалів «Віола»
Волноваська школа мистецтв, м. Волноваха, Донецька обл.
Керiвник: Гончарова Людмила Миколаївна
Концертмейстер: Бізюкова Людмила Едгарівна

Ансамбль скрипалів «Tutti»
Лисичанська дитяча музична школа №2, м. Лисичанськ, Луганська обл.
Керiвник: Сергєєва Олена Володимирівна
Концертмейстер: Семидоцька Ольга Володимирівна

Ансамбль віолончелістів
Маріупольська музична школа №5, м. Маріуполь, Донецька обл.
Керiвник: Винник Ольга Олексіївна
Концертмейстер: Вострова Юлія Володимирівна

Ансамбль скрипалів «Калейдоскоп»
Зорянська школа мистецтв, с. Зоря, Рівненська обл.
Керiвник: Дученко Ірина Ігорівна
Концертмейстер: Скарбарчук Людмила Володимирівна

 

Вітаємо всіх учасників!

Напишіть відгук