ESTA Україна

Зміни у програмі семінару 06 листопада 2016 р.

Непередбачені зміни у програмі семінару “Осіння школа педагогічної майстерності викладача-струнника”!

У зв’язку з хворобою Лідії Олексіївни Футорської-Гереги, вона не зможе приїхати до Києва. Ми бажаємо їй скорішого одужання!
Саме тому о 10.45 перед викладачами зі своїми учнями виступить провідний викладач-методист Київської середньої спеціалізованої музичної школи ім. М.В. Лисенка ОЛЬГА МИХАЙЛІВНА КОРІНЕЦЬ, яка познайомить учасників семінару з особливостями виконання гам та етюдів на початковому етапі роботи з учнями у класі скрипки в ДМШ.
Ольга Михайлівна – викладач-методист КССМШ ім. М.В. Лисенка, де працює з 2003 року. З 1988 по 2003 рік вона працювала у Львівській музичній школі-інтернаті імені Соломії Крушельницької. Учні Корінець О.М. не раз ставали лауреатами міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Зараз вона викладає не тільки фах скрипки у школі, але й предмет “Квартет” для виховання у учнів навичок ансамблевого музикування. Ольга Михайлівна є автором статей, які розкривають важливі проблеми скрипкової педагогіки. Статтю “Вправи з елементами казки, гри, фантазії в процесі початкового навчання гри на скрипці” було надруковано в журналі “Квінта” (№9, 2015 р.)

 

Tagged on:

Напишіть відгук