ESTA Україна

Програма Концерту переможців Міжнародного інтернет-конкурсу “Чарівні смички-2018”

03 листопада 2018 року о 14.00 у Великій залі Київського Будинку вчених (м. Київ, вул. Володимирська, 45А) в рамках проведення Всеукраїнського семінару “Осіння школа педагогічної майстерності викладача-струнника” відбудеться Концерт переможців Міжнародного інтернет-конкурсу “Чарівні смички-2018” 

Програма Концерту:

1. Колектив “Експромт”

  • Й. Джохов “Весняний поїзд”
  • Д. Шостакович “Прелюдія”

Коломийська дитяча музична школа № 2 імені Галини Грабець

Керівник Луцик Оксана Василівна

Концертмейстер Родіна Станіслава Євгенівна

2. Дует у складі- Олександр і Денис Шердюкови

  • О. Гоноболін «Ліричний концерт»

Хмельницька дитяча музична школа №3

Викладач Ярова Наталья Борисівна

Концертмейстер Кузьмінська Еріка Богданівна

3. Шаріна Уляна

  • Ганс Зітт «Концертна п’єса»

Музична школа Дніпровської академії музики ім. М. Глінки

Викладач Крамчанінова Кароліна Геннадіївна

Концертмейстер Шаріна Катерина Володимирівна

4. Шердюкова Оксана

  • Ф. Госсек Гавот
  • О. Гоноболін Концертик

Хмельницька дитяча музична школа №3

Викладач Ярова Наталья Борисівна

Концертмейстером Кузьмінська Еріка Богданівна

5. Ляміна Єлизавета

  • Д. Перельман «Ізраїльське концертіно»

Київська дитяча музична школа №10

Викладач Правдюк Оксана Олександрівна

Концертмейстер Ярошенко Тетяна Іванівна

6. Камерне тріо «Віола»

  • А. П’яцолла «Оblivion»
  • А. Сапожкін «Весела скрипка»

Музична школа №2 ім. Ю.С. Мейтуса міста Кропивницького

Керівник Павлова Тетяна Федорівна

Концертмейстер Зубченко Ніна Жоржівна

7. Ансамбль скрипалів і віолончелістів «Домінанта»

  • О. Гоноболін «Молитва»

Одеська дитяча музична школа №7

Керівник Гудкова Тетяна Василівна

Концертмейстер Вілль Нонна Анатоліївна

8. Чокнадій Юліанна

О. Комаровський “Тарантела”,

Нижньоворітська ДМШ

Викладач Лозяк Нелля Миколаївна

Концертмейстер Ващенко Тетяна Сергіївна

9. Кушнарьов Олександр

Н. Паганіні «Інтродукція та варіації на тему з опери Д. Россіні «Мойсей у Єгипті» на струні Соль»

Музична школа №2 ім. Ю.С. Мейтуса міста Кропивницького

Викладач Хилобокова Наталія Юріївна

Концертмейстер Бормінцева Оксана Олександрівна

10. Спринчан Антоніна

П. Терпелюк “Думка та коломийка”

Коломийська дитяча музична школа № 2 імені Галини Грабець

Викладач Бундзяк Ольга Василівна

Концертмейстер Лукінчук Ірина Богданівна.

11. Камерний ансамбль «Рондо»

  • І. Брамс «Угорський танок № 1»
  • А. П’яцолла «Весна»

Музична школа №2 ім. Ю.С. Мейтуса міста Кропивницького

Керівник Павлова Тетяна Федорівна

Концертмейстер Зубченко Ніна Жоржівна

Запрошуємо всіх бажаючих.

Вхід вільний.

Напишіть відгук