ESTA Україна

Концерт-презентація видання: «СКРИПКОВА АБЕТКА» Олександра Павлова

10 грудня о 10:30 у холі Українського Дому (вул. Хрещатик 2) відбудеться концерт-презентація видання: «СКРИПКОВА АБЕТКА» Олександр Павлов, художник Кость Лавро, яке випущено за програмою «Українська книга». Акція відбудеться під час відкриття VI Київської Міжнародної книжкової виставки «Книжкові контракти», яка традиційно відбудеться з 10 по 13 грудня в Українському Домі.
«СКРИПКОВА АБЕТКА» – перша за часів Незалежності ілюстрована повнокольорова ШКОЛА ГРИ НА СКРИПЦІ аналогів якій не існує у світі. Видання охоплює основні етапи розвитку скрипалів-початківців: від гри на відкритих струнах до знайомства із позиціями, технікою подвійних нот.
У книзі рівноцінно представлені композиції, які стали класикою педагогічного репертуару, п’єси з раритетних збірок, що були видані в Україні у другій половині минулого століття, а також твори сучасних композиторів, у тому числі, написані спеціально для даного видання.
mal_obkladinka_3
Специфічною особливістю збірки є наявність двох типів акомпанементу. Перший – звичний фортепіанний супровід, а другий – суто скрипковий, що сприяє творчому контакту учня з викладачем. Відтворити чарівну казкову атмосферу допомагають яскраві ілюстрації чудового українського художника Костя Лавро.

В концертній програмі презентації прозвучать твори з видання «СКРИПКОВА АБЕТКА» у виконанні учнів Київської дитячої музичної школи № 3 ім. В. С. Косенка.
У презентації приймуть участь Олександр Павлов, Кость Лавро, композитори твори яких увійшли у видання та колектив видавництва «Музична Україна»

(прохання приходити без запізнень, акція триватиме всього 40 хвилин, після чого відбудуться виступи голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України та видатних українських письменників)
Куратор проекту – директор видавництва «Музична Україна» Богдан Кривопуст
0(50) 805- 57-64, 0(63) 190- 24- 61, 0(98) 329-06-71
мuzukr1975@gmail.com

Придбати СКРИПКОВУ АБЕТКУ Ви можете на сторінці

http://muzukr.com/noty-skripkova-abetka-319.html