ESTA Україна

В Києві знов зіграли разом

На Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячих струнно-смичкових ансамблів та оркестрів “Зіграємо разом: Україна”, який проходив 30 травня 2019 р. в м. Києві, приїхали дитячі колективи з Куп’янська Харківської обл., Українки, Баришівки, Коростишіва Київської обл., Костянтинівки Донецької обл., Лисичанська Луганської обл., Корюківки Чернігвської обл., Олешківки Херсонської обл. та з Києва. Захід проходив в Київському будинку вчених.

Учасників фестивалю-конкурсу оцінювало журі у складі – народний артист України, скрипаль, композитор Олександр Гоноболін, викладач-методист Київської дитячої школи мистецтв ім. С.Турчака Тетяна Стрельник, викладач-методист Маріупольської школи мистецтв, Маріупольського коледжу мистецтв Наталя Анастасьєва.

Після проведення конкурсної програми всі учасники заходу взяли участь у традиційному флешмобі – спільному виконанні “Оди до радості” Л. Бетховена, який є Гімном Європи. Цей твір звучав біля пам’ятнику великому українському композитору М.В. Лисенку.

Справжнім подарунком для всіх учасників стала запропонована керівництвом Національної опери України екскурсія за лаштунки опери. Дітям було цікаво дізнатися про історію цієї прекрасної будівлі, побачити, як виглядає зсередини оперний театр.

Дякуємо всім викладачам за те, що прекрасно підготували дітей до виступів на фестивалі-конкурсі.

Чекаємо всіх в наступному році знов!

                 

Напишіть відгук