ESTA Україна

Школа для молодих викладачів-струнників

Всеукраїнська громадська організація “ESTA- Україна” започатковує допомогу молодим викладачам-струнникам.

Для розвитку струнно-смичкової педагогіки в Україні пропонуємо молодим українським викладачам, які мають невирішені проблеми в роботі з учнями в класі скрипки чи віолончелі, звертатися в нашу організацію.

Для методичної допомоги ми надамо контакти досвідченого викладача-наставника, який буде згоден допомагати молодим викладачам.

Наставництво– це форма підвищення кваліфікації, яка була популярна в минулому.

Молодий викладач, якому необхідна допомога, зможе відвідувати уроки наставника, звертатися по будь-яких методичних питаннях в галузі струнно-смичкової педагогіки. За формою це може бути дистанційне спілкування (через інтернет) та очне.

Головна умова участі в Школі для молодих викладачів-струнників- це членство в ГО “ESTA- Україна” (заявку про набуття членства можна заповнити через сайт esta.org.ua).

Бажаючим отримати методичну допомогу необхідно надіслати заявку на адресу info@esta.org.ua за формою:

Прізвище, ім’я та по-батькові:
Місце роботи:
Інструмент:
Освіта (рівень, навчальний заклад):
Стаж роботи:
Основні проблеми в роботі:

Після року спілкування з наставником та впровадження у роботу нового досвіду молодий викладач повинен буде виступити на Всеукраїнському семінарі чи конференції, які щорічно проводить “ESTA- Україна” в Києві, з короткою доповіддю про отриманий досвід (обов’язкова демонстрація відео з особистих уроків чи жива 10-хвилинна робота з учнем). Після цього молодий викладач отримає Свідоцтво про навчання у Школі для молодих викладачів-струнників від ГО “ESTA- Україна”.

Викладачі-наставники, які протягом навчального року будуть допомагати та обучати молодих викладачів, отримають Свідоцтво про надання методичної допомоги від “ESTA- Україна”.

Напишіть відгук