ESTA Україна

Всеукраїнський педагогічний онлайн-марафон «Відкритий урок» розпочинає приймання заявок на участь

Запрошуємо викладачів-струнників зустрітися онлайн 24 березня 2021 року — показати свої уроки, подивитися й послухати уроки колег, обговорити педагогічні знахідки / методи / напрацювання.

Онлайн-марафон «Відкритий урок» — це захід з підвищення кваліфікації викладачів (струнно-смичкові інструменти) закладів мистецької освіти (передбачено сертифікати двох типів:  для учасників, які проведуть відкритий урок (у разі залучення концертмейстера — також і для концертмейстера), та для всіх учасників (і слухачів, і тих, хто проводитиме урок) — номерні сертифікати про підвищення кваліфікації).

Формати участі викладачів для презентації своїх уроків під час марафону:

  • відеозапис уроку (15–20 хв), здійснений у 2021 р., завантажений на ютуб у режимі доступу «не для всіх», який транслюватиметься під час марафону;
  • включення в прямий ефір у день проведення заходу відповідно до погодженого з організаторами розкладу.

Для розподілу навантаження передбачено проводити не більше восьми уроків з обговоренням на день. Один урок з обговоренням триватиме орієнтовно 30 хв, з яких 15–20 хв — власне урок і 10–15 хв — обговорення уроку з колегами, модераторами та експертами.

Запрошена експертка — Завалко Катерина Володимирівна — докторка педагогічних наук, професорка кафедри оркестрового та інструментального виконавства факультету мистецтв НПУ ім. М. П. Драгоманова, сертифікована Colourstrings викладачка.

Авторка понад 100 наукових праць, присвячених питанням дитячої музичної педагогіки, методики навчання грі на скрипці, педагогічної інноватики, підготовки майбутніх вчителів музики. Серед них монографії — «Дитяча скрипкова педагогіка: інноваційний підхід», «Педагогічна інноватика в теорії та практиці музичної освіти»; навчальні посібники — «Основи орф-педагогіки», «Скрипичная методика Colourstrings для начинающих», «Інноваційне музичне навчання та розвиток музичних здібностей в учня», «Музична педагогіка: інноваційно-психологічний аспект».

Виступала з доповідями на 15 міжнародних конференціях, зокрема на конференціях ESTA — ESTA 2013 (Оксфорд, Великобританія), ESTA 2016 (Любляна, Словенія), ESTA 2017 (Казань, Росія), ESTA 2019 (Кремона, Італія), ESTA 2020 (Португалія).

Модератори заходу: Коптєнкова Наталя Сергiївна — Президент «ESTA Україна», Агапова Оксана Іванівна — Віцепрезидент «ESTA Україна».

Відповідальна за проведення — Негода Віолетта Станіславівна, координаторка програм «ESTA Україна» у Києві, член правлiння ГО «ESTA Україна».

Детальніше про умови участі (і для тих, хто презентуватиме свій урок, і для слухачів) — у тексті «Положення про проведення Всеукраїнського педагогічного онлайн-марафону “Відкритий урок”».

Посилання на заявки

Заявка для учасників, які бажають продемонструвати фрагмент свого уроку, відкрита для заповнення з 3 лютого по 1 березня 2021 р.

https://forms.gle/pr6nCQGfgmvZueE69
(Зверніть увагу: для участі потрібна письмова згода батьків (завантажити її можна за посиланням: Згода батьків), підписану згоду слід в електронному вигляді (фото, скан) слід надсілати організаторам на адресу: esta.ukraine@gmail.com, зазначивши в темі  листа «Участь у марафоні “Відкритий урок”, згода батьків» та прізвище викладача.)

Заявка для слухачів відкрита для заповнення з 3 по 15 березня 2021 р.

За інформаційної підтримки Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти

Напишіть відгук