ESTA Україна

Програма Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Зіграємо разом: Україна»

 29 травня 2016 р.

Національний заповідник «Софія Київська»

вул. Володимирська, 24

музей «Хлібня»

Центральний вхід (з Софійської площі). Вхід на територію заповідника: 10 грн (дитячий), 20 грн (дорослий)

11.30 Реєстрація учасників (Першої частини)

12.00 Проведення фестивалю-конкурсу (І частина)

  1. Ансамбль скрипалів “Пролісок” (Чернігівська міська школа мистецтв)
  2. Дует скрипалів- Іоанна та Анастасій Цимбал (Київська ДМШ №3 ім. В. Косенка)
  3. Інструментальне тріо «Сузір’я» (ДШМ с. Зоря, Рівненська обл.)
  4. Ансамбль “Віолінки” (Школа мистецтв м. Маріуполь, Донецька обл.)
  5. Дует скрипалів «МРІЯ» (Школа мистецтв НВК №9 ім. А.М. Трояна м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.)
  6. Ансамбль віолончелістів «Співучі струни» (ДШМ м. Шостка, Сумська обл.)
  7. Дует скрипалів- Олександра Новіцька, Діана Бреус (Школа мистецтв м. Миронівка, Київська обл.)
  8. Дует скрипалів- Седакова Марія, Попова Маргарита (Школа мистецтв м. Маріуполь, Донецька обл.)
  9. Зразковий ансамбль скрипалів «Віоліночки» (Школа мистецтв ім. О. Корнієвського м. Корюківка, Чернігівська обл.)
  10. Ансамбль скрипалів «Рапсодія» (Чернігівська міська школа мистецтв)
  11. Ансамбль скрипалів (Музична школа №2 ім. М. Вербицького м. Тернопіль)
  12. Ансамбль скрипалів «MUSIC» (Школа мистецтв НВК №9 ім. А.М. Трояна м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.)

13.00 Реєстрація учасників (Другої частини)

13.20- 13.30 Перерва

 

13.30 Проведення фестивалю-конкурсу (ІІ частина)

  1. Оркестр «Веселі струни» (Музична студія при НПУ ім. М.П. Драгоманова «Музика- дітям»)
  2. Дует скрипалів- Артем Задворний, Єлизавета Мартиненко (ДМШ №4 ім. Д.Д. Шостаковича м. Київ)
  3. Дует скрипалів- Софія Завалко, Агрипіна Большакова (ДМШ №4 ім. Д.Д. Шостаковича м. Київ)
  4. Дует скрипалів- Анна Кисляк, Софія Кисляк (ДШМ №2 ім. М.І. Вериківського м. Київ)
  5. Ансамбль скрипалів молодших класів (Школа мистецтв №4 м. Біла Церква, Київська обл.)
  6. Ансамбль скрипалів (ДШМ №2 ім. М.І. Вериківського м. Київ)
  7. Ансамбль скрипалів молодших класів (ДШМ №8 м. Київ)
  8. Ансамбль скрипалів молодших класів “Грайлик” (ДМШ №12 м. Київ)
  9. Ансамбль скрипалів молодших класів (Українська дитяча школа мистецтв)
  10. Камерний ансамбль- Губа Надія (скрипка), Перетятько Яна (фортепіано) (Дитяча школа мистецтв м. Українка, Київська обл.)
  11. Ансамбль скрипалів «Тутті» (ДМШ №12 м. Київ)
  12. Ансамбль віолончелістів «Натхнення» (ДМШ №13 ім. М.І. Глінки м. Київ)
  13. Ансамбль скрипалів старших класів- 4 учасника (ДШМ м. Українка, Київська обл.)
  14. Ансамбль скрипалів «Елегія» (ДМШ №13 ім. М.І. Глінки м. Київ)
  15. Інструментальне тріо- Аліна Кіхно (скрипка), Діана Палій (скрипка), Ксенія Ольховик (фортепіано) (ДШМ ім. С. Турчака м. Київ)
  16. Ансамбль скрипалів старших класів- 6 учасників (Дитяча школа мистецтв м. Українка, Київська обл.)

15.30 Спільне виконання «Оди до радості» Л. Бетховена на Софійській площі

16.00 Нагородження переможців

Напишіть відгук