29 травня 2016 р.
Національний заповідник «Софія Київська»
вул. Володимирська, 24
музей «Хлібня»
Центральний вхід (з Софійської площі). Вхід на територію заповідника: 10 грн (дитячий), 20 грн (дорослий)
11.30 Реєстрація учасників (Першої частини)
12.00 Проведення фестивалю-конкурсу (І частина)
- Ансамбль скрипалів “Пролісок” (Чернігівська міська школа мистецтв)
- Дует скрипалів- Іоанна та Анастасій Цимбал (Київська ДМШ №3 ім. В. Косенка)
- Інструментальне тріо «Сузір’я» (ДШМ с. Зоря, Рівненська обл.)
- Ансамбль “Віолінки” (Школа мистецтв м. Маріуполь, Донецька обл.)
- Дует скрипалів «МРІЯ» (Школа мистецтв НВК №9 ім. А.М. Трояна м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.)
- Ансамбль віолончелістів «Співучі струни» (ДШМ м. Шостка, Сумська обл.)
- Дует скрипалів- Олександра Новіцька, Діана Бреус (Школа мистецтв м. Миронівка, Київська обл.)
- Дует скрипалів- Седакова Марія, Попова Маргарита (Школа мистецтв м. Маріуполь, Донецька обл.)
- Зразковий ансамбль скрипалів «Віоліночки» (Школа мистецтв ім. О. Корнієвського м. Корюківка, Чернігівська обл.)
- Ансамбль скрипалів «Рапсодія» (Чернігівська міська школа мистецтв)
- Ансамбль скрипалів (Музична школа №2 ім. М. Вербицького м. Тернопіль)
- Ансамбль скрипалів «MUSIC» (Школа мистецтв НВК №9 ім. А.М. Трояна м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.)
13.00 Реєстрація учасників (Другої частини)
13.20- 13.30 Перерва
13.30 Проведення фестивалю-конкурсу (ІІ частина)
- Оркестр «Веселі струни» (Музична студія при НПУ ім. М.П. Драгоманова «Музика- дітям»)
- Дует скрипалів- Артем Задворний, Єлизавета Мартиненко (ДМШ №4 ім. Д.Д. Шостаковича м. Київ)
- Дует скрипалів- Софія Завалко, Агрипіна Большакова (ДМШ №4 ім. Д.Д. Шостаковича м. Київ)
- Дует скрипалів- Анна Кисляк, Софія Кисляк (ДШМ №2 ім. М.І. Вериківського м. Київ)
- Ансамбль скрипалів молодших класів (Школа мистецтв №4 м. Біла Церква, Київська обл.)
- Ансамбль скрипалів (ДШМ №2 ім. М.І. Вериківського м. Київ)
- Ансамбль скрипалів молодших класів (ДШМ №8 м. Київ)
- Ансамбль скрипалів молодших класів “Грайлик” (ДМШ №12 м. Київ)
- Ансамбль скрипалів молодших класів (Українська дитяча школа мистецтв)
- Камерний ансамбль- Губа Надія (скрипка), Перетятько Яна (фортепіано) (Дитяча школа мистецтв м. Українка, Київська обл.)
- Ансамбль скрипалів «Тутті» (ДМШ №12 м. Київ)
- Ансамбль віолончелістів «Натхнення» (ДМШ №13 ім. М.І. Глінки м. Київ)
- Ансамбль скрипалів старших класів- 4 учасника (ДШМ м. Українка, Київська обл.)
- Ансамбль скрипалів «Елегія» (ДМШ №13 ім. М.І. Глінки м. Київ)
- Інструментальне тріо- Аліна Кіхно (скрипка), Діана Палій (скрипка), Ксенія Ольховик (фортепіано) (ДШМ ім. С. Турчака м. Київ)
- Ансамбль скрипалів старших класів- 6 учасників (Дитяча школа мистецтв м. Українка, Київська обл.)
15.30 Спільне виконання «Оди до радості» Л. Бетховена на Софійській площі
16.00 Нагородження переможців