ESTA Україна

Підсумки фестивалю-конкурсу “Зіграємо разом: Україна”

З задоволенням оголошуємо результати Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячих ансамблів та оркестрів струнно-смичкових інструментів “Зіграємо разом: Україна”

ГРАН-ПРІ
Дует скрипалів у складі- Анна Кисляк, Софія Кисляк
Дитяча школа мистецтв №2 ім. М.І. Вериківського (м. Київ)
Викладач: Приходько Олена Іванівна
Концертмейстер: Борисенко Ірина Геннадіївна

ДУЕТИ, ТРІО

МОЛОДША КАТЕГОРІЯ
1 МІСЦЕ
Дует скрипалів у складі- Іоанна Цимбал, Анастасій Цимбал
Дитяча музична школа №3 ім. В.Косенка
Викладач: Павлова Вікторія Віталіївна
Концертмейстер: Потапова Надія Анатоліївна
1 МІСЦЕ
Дует скрипалів у складі- Софія Завалко, Агрипіна Большакова
Викладач: Агапова Оксана Іванівна
Концертмейстер: Груздєва Дар’я Олександрівна
2 МІСЦЕ
Інструментальне тріо «Сузір’я»
Дитяча школа мистецтв (с. Зоря, Рівненська обл.)
Викладачі: Дученко Ірина Ігорівна,
Скарбарчук Людмила Володимирівна
ЗАОХОЧУВАЛЬНИЙ ДИПЛОМ
Дует скрипалів у складі- Артем Задворний, Єлизавета Мартиненко
Дитяча музична школа ім. Д.Д. Шостаковича (м. Київ)
Викладач: Агапова Оксана Іванівна
Концертмейстер: Груздєва Дар’я Олександрівна

ЗМІШАНА КАТЕГОРІЯ
ЗАОХОЧУВАЛЬНИЙ ДИПЛОМ
Дует скрипалів у складі- Олександра Новіцька, Діана Бреус
Миронівська школа мистецтв (м. Миронівка, Київська обл.)
Викладач: Івашко Наталія Юріївна
Концертмейстер: Андріуца Ірина Володимирівна

СТАРША КАТЕГОРІЯ
1 МІСЦЕ
Інструментальне тріо у складі- Аліна Кіхно (скрипка), Діана Палій (скрипка), Ксенія Ольховик (фортепіано)
Дитяча школа мистецтв ім. С. Турчака (м. Київ)
Викладачі: Стрельник Тетяна Віталіївна,
Грищенко Олена Володимирівна
2 МІСЦЕ
Дует скрипалів у складі- Седакова Марія, Попова Маргарита
Школа мистецтв (м. Маріуполь, Донецька обл.)
Викладач: Рубанова Вікторія Олександрівна
Концертмейстер: Шашкіна Ганна Іванівна
3 МІСЦЕ
Дует скрипалів «МРІЯ» у складі- Корженко Ольга, Болдижар Дар’я
Школа мистецтв НВК №9 ім. А.М. Трояна (м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.)
Викладач: Александрович Наталія Йосипівна
Концертмейстер: Джигалюк Лариса Петрівна
ЗАОХОЧУВАЛЬНИЙ ДИПЛОМ
Камерний ансамбль у складі- Губа Надія (скрипка), Перетятько Яна (фортепіано)
Дитяча школа мистецтв (м. Українка, Київська обл.)
Викладачі: Негода Віолетта Станіславівна,
Волнухіна Ірина Миколаївна

АНСАМБЛІ

МОЛОДША КАТЕГОРІЯ
1 МІСЦЕ
Ансамбль скрипалів молодших класів
Дитяча школа мистецтв №8 (м. Київ)
Викладач: Андрущенко Наталія Вікторівна
Концертмейстер: Блонська Ірина Петрівна
2 МІСЦЕ
Ансамбль скрипалів “Пролісок”
Чернігівська міська школа мистецтв (м.Чернигів)
Викладач: Астапенко Ольга Андріївна
Концертмейстер: Горенко Тетяна Олексіївна
2 МІСЦЕ
Ансамбль “Віолінки”
Школа мистецтв (м. Маріуполь, Донецька обл.)
Викладач: Рубанова Вікторія Олександрівна
Концертмейстер: Шашкіна Ганна Іванівна
3 МІСЦЕ
Ансамбль скрипалів молодших класів
Українська дитяча школа мистецтв (м. Українка, Київська обл.)
Викладач: Бурмій Лілія Анатоліївна
Концертмейстер: Удод Владислава Сергіївна
ЗАОХОЧУВАЛЬНИЙ ДИПЛОМ
Ансамбль скрипалів молодших класів “Грайлик”
Дитяча музична школа №12 (м. Київ)
Викладач: Генерозова Світлана Валеріївна
Концертмейстер: Скворцова Наталія Миколаївна

ЗМІШАНА КАТЕГОРІЯ
1 МІСЦЕ
Ансамбль віолончелістів «Співучі струни»
Дитяча школа мистецтв ( м. Шостка, Сумська обл.)
Викладач: Скега Любов Миколаївна
Концертмейстер: Тарасенко Тетяна Іванівна
2 МІСЦЕ
Ансамбль скрипалів молодших класів
Школа мистецтв №4 ( м. Біла Церква, Київська обл.)
Викладачі: Іваніцька Тамара Миколаївна, Скугарєва Тетяна Миколаївна
Концертмейстер: Васіщева Ольга Михайлівна
3 МІСЦЕ
Ансамбль скрипалів «MUSIC»
Школа мистецтв НВК №9 ім. А.М. Трояна (м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.)
Викладач: Александрович Наталія Йосипівна
Концертмейстер: Джигалюк Лариса Петрівна
3 МІСЦЕ
Ансамбль скрипалів «Елегія»
Дитяча музична школа №13 ім. М.І. Глінки (м. Київ)
Викладач: Боровик Лідія Петрівна
Концертмейстер: Шарапова Світлана В’ячеславівна
3 МІСЦЕ
Ансамбль віолончелістів «Натхнення»
Дитяча музична школа №13 ім. М.І. Глінки (м. Київ)
Викладач: Шарий Галина Петрівна
Концертмейстер: Євдокимова Марина Олександрівна
ЗАОХОЧУВАЛЬНИЙ ДИПЛОМ
Ансамбль скрипалів
ДШМ №2 ім. М.І. Вериківського (м. Київ)
Викладач: Рибальченко Любов Миколаївна
Концертмейстер: Федорова Ірина Вікторівна

СТАРША КАТЕГОРІЯ
1 МІСЦЕ
Зразковий ансамбль скрипалів «Віоліночки»
Школа мистецтв ім. О. Корнієвського (м. Корюківка, Чернігівська обл.)
Викладач: Мельничук Олена Володимирівна
Концертмейстер: Корінь Вікторія Анатоліївна
2 МІСЦЕ
Ансамбль скрипалів
Музична школа №2 ім. М. Вербицького (м. Тернопіль)
Викладач: Шкафаровський Тарас Миронович
Концертмейстер: Зазуляк Олена Орестівна
3 МІСЦЕ
Ансамбль скрипалів «Рапсодія»
Чернігівська міська школа мистецтв (м.Чернигів)
Викладач: Данилевська Лариса Вікторівна
Концертмейстер: Куліш Тетяна Михайлівна
3 МІСЦЕ
3. Ансамбль скрипалів старших класів (4 учасника)
Дитяча школа мистецтв (м. Українка, Київська обл.)
Викладач: Негода Віолетта Станіславівна
Концертмейстер: Ковальська Яна Сергіївна
3 МІСЦЕ
Ансамбль скрипалів «Тутті»
Дитяча музична школа №12 (м. Київ)
Викладач: Генерозова Світлана Валеріївна
Концертмейстер: Скворцова Наталія Миколаївна
ЗАОХОЧУВАЛЬНИЙ ДИПЛОМ
Ансамбль скрипалів старших класів (6 учасників)
Дитяча школа мистецтв (м. Українка, Київська обл.)
Викладач: Негода Віолетта Станіславівна
Концертмейстер: Криштопа Людмила Анатоліївна

ОРКЕСТРИ

МОЛОДША КАТЕГОРІЯ
1 МІСЦЕ
Оркестр «Веселі струни»
Музична студія при НПУ ім. М.П. Драгоманова «Музика- дітям»
Викладач: Завалко Катерина Володимирівна

Бажаємо усім учасникам успіху та подальших творчих досягнень.

Напишіть відгук