ESTA Україна

Програма Концерту переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу «Чарівні смички»

Концерт переможців Міжнародного інтернет-конкурсу дитячої струнно-смичкової музики «Чарівні смички»  відбудеться в рамках проведення Всеукраїнського семінару “Осіння школа педагогічної майстерності викладача-струнника” 28 жовтня 2017 р. о 14.00 в Концертній залі Київської дитячої школи мистецтв №5 ім. Л. Ревуцького.

Програма Концерту:

  1. Зразковий зведений ансамбль скрипалів «Віоліночки» (Корюківська школа мистецтв ім. О. С. Корнієвського, викладач Мельничук Олена Володимирівна, концертмейстер Корінь Вікторія Анатоліївна) Едуард Брилін «Подільська сюїта», «Millionaire’s Hoedown» by Herman Clebanoff
  2. Ансамбль скрипалів «Рондо» (Макарівська дитяча школа мистецтв, викладач Кузьменко Ольга Степанівна, концертмейстер Кузьменко Михайло Васильович) Дж. Уайт «Прекрасна кубінка»
  3. Камерний ансамбль у складі – Деркач Ліліана, Зуб Дар`я (Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Р.Кириченко, викладачі Деркач Олена Павлівна, Приймак Лариса Степанівна) О. Гоноболін «Гарний настрій»
  4. Роман Софія (Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Р.Кириченко, викладач Берюк Світлана Володимирівна, Конц. Карпенко Тетяна Анатоліївна) І. Волков Варіації на тему української народної пісні «Ой, за гаєм, гаєм»
  5. Коверняга Данііл (Дитяча музична школа № 7 м. Одеси, викладач Матвеєва Вікторія Василівна, концертмейстер Бричевська Тетяна Єфимівна) О. Кравчук «Гумореска»
  6. Ансамбль «Візерунок» (Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Р.Кириченко, викладачі Берюк Світлана Володимирівна, Курінна Олена Іванівна) Ю. Чічков «Пісня про чарівну квітку», А. Філіпенко «Веснянка»
  7. Сольський Олександр (3 клас, Тернопольская музыкальная школа №1 им. В. Барвинского, викладач Плахцінська Наталія Володимирівна, концертмейстер Марущак Наталя Іванівна) Микола Стецюн «Болеро»
  8. Ансамбль скрипалів «Віолінки» (Дитяча музична школа № 3 м. Чернівці, викладач Горб Оксана Василівнка, концертмейстер Ерміліна Олена Євгеніївна) О. Щукіна «Варіації на тему Капріса Н. Паганіні»
  9. Інструментальне тріо «Сузір`я» (Дитяча школа мистецтв с. Зоря Рівненської області, викладачі Дученко Ірина Ігорівна, Скарбарчук Людмила Володимирівна) Євгеній Рибкін «Ліричний дует»
  10. Безусова Олександра (Дитяча музична школа № 7 м. Одеси, викладач Юрчик Ірина Сергіївна, концертмейстер Стебловська Аліна Олександрівна) Й. Сук «Аппассіоната»
  11. Фещак Дарина (Київська дитяча музична школа №1 ім. Я. Степового, викладач Фещак Наталія Миколаївна, концертмейстер Малютіна Олена Борисівна) А. Арутюнян «Експромт»
  12. Черняк Анастасія ( 5 клас, Тернопільська музична школа №1 ім. В. Барвінського, викладач Коріньовська Євгенія Омелянівна, концертмейстер Марущак Наталя Іванівна) Вільям Тен Хейв «Капріччіо»
  13. Кононець Анастасія (Макарівська дитяча школа мистецтв, викладач Кузьменко Ольга Степанівна, концертмейстер Кузьменко Михайло Васильович) Кай Мортенсен «Півник»
  14. Ярова Дар’я (6 клас, Хмельницька дитяча музична школа №3, викладач Пасека Віра Геннадіївна, концертмейстер Катков Валентин Сергійович) М. Скорик «Мелодія»
  15. Кіхно Аліна (Київська дитяча школа мистецтв ім. С. Турчака, викл. Стрельник Тетяна Віталіївна, концертмейстер Бишенко Ганна) Н. Паганіні «Анданте і Аллегро»
  16. Подольська Ольга (7 клас, Дитяча музична школа № 7 м. Одеси, викладач Григор`єва Оксана Миколаївна, концертмейстер Стебловська Аліна Олександрівна) С. Рахманінов «Вокаліз»
  17. Септет учнів (Дитяча музична школа м. Березне Рівненської обл., викладач Кобзаренко Галина Володимирівна, концертмейстер Марчук Яна Анатоліївна) Е. Ліндстром «Французький рахунок»
  18. Теслюк Давід (7 клас, Хмельницька дитяча музична школа №3, викладач Ярова Наталія Борисівна, концертмейстер Катков Валентин Сергійович) О. Новачек «Безперервний рух»
  19. Тріо скрипалів «Дивоцвіт» (Макарівська дитяча школа мистецтв, викладач Кузьменко Ольга Степанівна, концертмейстер Кузьменко Михайло Васильович) М. Макклен «Чардаш»
  20. Плахцінська Софія (ЛССШІ ім. С. Крушельницької, викладач Футорська Марія Олексіївна, концертмейстер Марущак Наталя Іванівна) Генріх Венявський «Концертний Полонез Ре мажор»
  21. Зразковий ансамбль скрипалів «Прелюдія» (Дитяча музична школа м. Березне Рівненської обл., викладач Кобзаренко Галина Володимирівна, концертмейстер Сут Юлія Василівна) Дж. Джохов «Сучасний час»
  22. Ансамбль скрипалів і віолончелістів «Домінанта» (Дитяча музична школа № 7 м. Одеси, викладач Гудкова Тетяна Василівна, концертмейстер Вілль Надія Анатоліївна) А. П`яццола «Чао, Паріж»

Запрошуються усі бажаючі. Вхід вільний.

Напишіть відгук